Нарощування вій та засобів по догляду за віями

Нарощування вій та засобів по догляду за віями
Дуже популярна нині процедура нарощування вій викликає багато суперечок на тему: нарощувати або не нарощувати. Ця стаття не дасть відповідь на це вічне питання, ми хочемо присвятити цей пост догляду за віями, якщо ви все-таки зважилися на цю маніпуляцію. Що робити, що не робити, якого засобу для вій віддати перевагу, можна наносити туш для вій? Всі поради по догляду за віями при нарощуванні можна розділити на три умовних блоки:
1. До нарощування вій
2. Під час носіння нарощених вій
3. Після того, як ви зняли нарощені вії
Почнемо з самого початку.
ДО нарощування вій:
• Перед тим як бігти в салон і віддаватися в руки першого ліпшого майстра, проведіть опитування серед тих, хто вже робив нарощування вій: почитайте відгуки про майстра, подивіться його роботи. Не варто довіряти подружці, яка перший раз нарощує вії і тому ви оплачуєте тільки матеріали. У такій справі не ціна повинна бути відправною точкою, а якість. Недосвідчений майстер може наклеїти «донорську» вію на кілька ваших, що збільшує відсоток втрати ваших при зняття нарощених вій.
• Переконайтеся, що при нарощуванні вій майстер не використовує водостійкий клей, який схоплюється намертво, а потім при відпаданні нарощених вій на повіках пеньки стирчать ваших измучанных війок.
• Перед нарощуванням вій краще провести тест на алергічну реакцію, т. к. часто-густо трапляються випадки, коли очі і повіки печуть, червоніють, сльозяться від клею для нарощування вій (найчастіше клей містить нафтопродукти в своєму складі).
ПІД ЧАС носіння нарощених вій пам'ятайте, що Вам:
• Просто необхідно відмовитися від туші для вій і засобів для росту вій.
• Не варто спати обличчям у подушку і терти очі.
• Обережно знімайте макіяж з очей.
• Не забувайте ходити на корекцію вій вчасно.
ПІСЛЯ того як ви зняли нарощені вії вам потрібно зайнятися відновленням структури своїх вій.
Тема догляду за віями після нарощування дійсно велика. Догляд за виснаженими віями дуже різноманітний. Ці засоби можна умовно розділити на олії, травки-муравки і професійні (рослинні, масляні, на простагландинах, на основі екстракту корала).
Масла для вій. Рицинова олія – найпоширеніше масло для відновлення вій, яке дівчата купують не враховуючи деякі особливості цього засобу. Це масло можна наносити безпосередньо на віки, і особливо залишати його на ніч. Інші масла, такі як масло жожоба, мигдалевих кісточок, кокосове масло, лляна, також гарні в такій ситуації. Однак, зверніть увагу, що масла можуть давати пігментацію, від якої не позбутися потім (все індивідуально, не всі страждають від такого побічного ефекту при використанні масел для догляду за віями). В олії дуже добре додавати рідкі вітаміни: А, Е, D.
Безперечним плюсом у використанні масел для відновлення після нарощування вій є те, що це натуральний засіб. Однак і при використанні 100% натурального масла є деякі моменти, які не слід випускати з уваги.
Нюанси при використанні масел для вій:
1. не користуйтеся маслом, якщо носите контактні лінзи;
2. можлива пігментація – потемніння століття в зоні нанесення масла;
3. важливим моментом є те, що ефірні олії не використовуються без рослинних. З тієї простої причини, що ефірна олія просто не здатний проникнути в шкіру. Воно тільки випарується, можливо, навіть залишивши опік на шкірі. Рослинні ж масла у такій ситуації є транспортним засобом, що зв'язує і доставляє «летючі» молекули ефірних масел в глибокі шари шкіри. Тому рослинні олії називають базовими;
4. масла особливо не прискорюють ріст вій, не збільшують обсяг, довжину, вони націлені переважно на догляд за наявними віями, живлять їх, зволожують. Але в багатьох випадках це вже теж непогано;
5. багато хто не люблять відчуття «пелени» перед очима, якщо завдали занадто багато масла для вій.
Травки-муравки для догляду за віями: Приготовлені в домашніх умовах отварчики (ромашки, календули, квіток волошки, заварка та ін) можуть успішно використовуватися для миття і протирання очей. Звичайно, чекати від них дива не варто.
Тут знову ж головне, що це натуральний засіб.
Професійних засобів для росту вій зараз на ринку дуже багато.
• Професійні засоби для росту вій на масляній основі.
Приклад: косметичне масло для зміцнення вій і брів російської марки Elma. У складі два олії: касторове і реп'яхову, екстракт кропиви, екстракт розторопші, вітаміни А, РР, Н, Е, гиалоурановая кислота.
Як вже було сказано вище, масло не робить вії густіше, тому, якщо ви розраховуєте на цей ефект, то масло вас розчарує. Однак інші компоненти кошти для вій можуть скорегувати результат – потрібно дивитися складу. Вітаміни забезпечать необхідне харчування, екстракт кропиви сприяє пігментації, гиалоурановая кислота сприяє еластичності війок і т. д.
Нюанси при використанні професійних засобів для догляду за віями на масляній основі:
1. Якщо нанести багато масла, воно може потрапити в очі, і виникне неприємне відчуття печіння.
2. Якщо нанести масло для відновлення вій на ніч, але не промокнути серветкою надлишки, з ранку очі можуть опухнути.
3. Якщо наносити олію для догляду за віями і на віки, то на чутливій шкірі це може призвести до подразнення.
4. Якщо масло згіркнуло, т. е. з'явився різкий (можливо, гіркуватий) запах, масло помутніло, або загусло, змінився колір, краще припинити користуватися цим засобом.
• Професійні засоби для росту вій на простагландинах:
До простагландинам відносять: Латанопрост (Latanoprost), Травопрост (Travoprost), Унопростон (Unoprostone), Биматопрост (Bimatoprost), Динопрост, простагландин F2? Саме цю групу препаратів для росту вій постійно звинувачують, що вони гормональні. Однак, це твердження невірно. Це ліпідні фізіологічно активні речовини, які не є гормонами. Вони утворюються в організмі ферментативним шляхом і присутні практично у всіх тканинах і органах людського тіла.
Ці препарати для росту вій діляться на краплі для очей і кондиціонери для росту вій. Останні мають зручну пензлик-підводку або щіточку як в туші, хоча з краплями йдуть окремо пензлика-спонжики (ці аплікатори не всім подобаються, так як вбирають багато засобу і не дуже акуратно наносять препарат).
Приклад: найвідомішим засобом для відновлення вій на простагландинах є індійський препарат від глаукоми очі - Карепрост (активний компонент биматопрост).
Використання цих коштів для вій досить ефективно, але багато хто відзначають збільшення довжини вій, але не обсягу.
Нюанси використання професійних засобів для вій на простагландинах:
1. до побічних ефектів відносять потемніння райдужної оболонки ока, якщо препарат потрапляє в очі;
2. можлива зміна пігментації шкіри, на яку наноситься склад, іншими словами - потемніння століття;
3. багато відзначають червоність і дискомфорт;
4. розпливчастий зір, знову ж таки, якщо препарат потрапляє в очі;
5. відчуття печіння, свербіж під час використання.
• Професійні засоби для росту вій рослинного походження:
Приклад: французька марка Talika Lipocils (кропива, екстракт кінського каштана, алантоїн, соєвий лецитин, гамамеліс, звіробій продірявлений, екстракт яблука). Кожен виробник створює свій коктейль з трав. Застосовуючи засіб на основі рослинних екстрактів, необхідно розуміти, що ефективність кожної партії різна, т. к. очікувати від рослин стабільного результату неможливо. Трави, які росли в тіні і на сонці мають різний вміст корисних речовин. Тому, навіть якщо виробник суворо дотримується заявленої рецептури, партія від партії завжди відрізняється (і кольором і запахом, і силою дії).
Засоби для росту вій на рослинній сировині дійсно можуть давати добрий результат, тут, звичайно, все залежить від складу.
Рослини, які дають результат: листя вайди (активізують фолікули), трава арборвита (робить вії темнішими і довшими), східна пряність калінджі (регенерує клітини), китайська трава фо-ти (стимулює ріст вій), кропива (робить вії темніше).
Щодо алергічної реакції, тут все індивідуально і залежить від складу.
• Професійні засоби для росту вій на основі екстракту корала:
Ще один доволі ефективний компонент, який не можна упустити з виду – екстракт корала. Цей «інгредієнт» не рослинного походження, тому ми винесли його в окремий пункт.
Приклад: українська ТМ «Minox» випустила бальзам для росту вій, у якому вона зробила ставку на екстракт корала. Цей компонент викликає активний ріст і омолодження вій за рахунок стимулювання кровообігу і відновлення цибулин.
Ефективно і для збільшення довжини вій та обсягу.
В якості резюме: Нарощувати або не нарощувати вії – вирішувати вам. У кожного свої цілі і доводи: потрібен швидкий результат (якесь свято на носі), хочеться незвичайний дизайн (їх колір або їх форма) і тисяча інших причин. Але! Як кажуть лікарі: профілактика краще, ніж лікування. Якщо ви вирішили робити нарощування вій, подумайте заздалегідь про те, як правильно доглядати за віями на трьох етапах: до, під час і після нарощування, щоб потім не шкодувати, що пішли на такий крок.
Щоб купити або замовити майнокс для росту вій телефонуйте на 057-78013-52
093-56283-80 050-02419-78 067-69865-91 або замовте на medmarket.kh.ua
Medmarket.org.ua
- ЕКСПРЕС-ТЕСТ НА АНТИГЕН: ЩО ЦЕ ТАКЕ І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕНВже два роки як ми живемо з новою проблемою — пандемією COVID-19. Зараз і медики, і вчені вже схильні вважати, що вірус не збирається залишати нас у спокої навіть у перспективі 2-3 років. SARS-CoV-2 мутує, з'являються все нові і нові варіанти: «дельта», «дельта плюс», «омікрон», «лямбда».Повна версія статті
- Милицю під коліно iWALK 3.0 Hands Free - краща альтернатива традиційним милиць.iWALK 3.0 Hands Free – це інноваційний милицю під коліно, який на відміну від звичайних милиць дає вам свободу рук і пересування. Ви можете вільно ходити по сходах, гуляти, ходити за покупками, займатися домашніми справами і грати з дітьми.Повна версія статті