Як правильно доглядати за медичною одягом?
Медичний одяг, також звана уніформою, – ознака, по якому можна судити про рівні медичного закладу, а також показник уважності і акуратності працівника. Правильний догляд за нею дозволяє продовжити термін служби і підтримати бездоганний зовнішній вигляд. Купити медичну одяг в один клік
Робочий одяг лікаря або медсестри завжди повинна бути чистою, а це значить швидко і легко дезінфікуватися, відштовхувати воду, мати антистатичні властивості і бути довговічною. Тобто, бути простою у догляді. Купити медичну одяг якісних виробників
Медичну уніформу, як правило, виготовляють з натуральних матеріалів: бавовни, льону, бязі. Догляд за ними вимагає певних навичок і знань. Є ряд недоліків: одяг сильно мнеться, біла бавовняна тканина з часом жовтіє», довго сушиться після прання і вимагає прасування. Інша справа – сумішеві тканини. Різноманітні варіанти комбінацій натуральних і синтетичних матеріалів. При пошитті медичної одягу найчастіше використовують бавовна і поліестер різної щільності і пропорцій у складі. У них багато переваг: «дихаючі», набагато менше мнуться, швидко сохнуть. Така тканина не дає усадку під час прання, має вологовідштовхуючими властивостями, буде радувати яскравістю кольору довгий час. Купити медичну одяг з доставкою по Україні.
Її не потрібно кип'ятити, для прання достатньо температури від 40 до 70 градусів Цельсія. Все це – безперечні плюси для медичного одягу. Для медичної уніформи найчастіше використовуються тканини двох видів:
• Ткань смесовая: 35% хлопок и 65% полиэстер, плотность 110-120 г/м2. Ткань с водоупорным слоем, оптимальное соотношение синтетики и натуральной ткани. Тело в такой одежде «дышит», т.к. ткань пропускает воздух. Не мнется и не требует глажки.
• Ткань смесовая: 50% хлопок и 50% полиэфир, плотность – от 145 г/м2. Ткань замечательная – мягкая и комфортная. Экономичная, легкая в уходе, одежда из такой ткани имеет безупречный вид. Не требует глажки. Единственный недостаток смесовой ткани в том, что ее нельзя кипятить. Рекомендуется стирка в воде температурой не выше 40-60 градусов.
Как ухаживать за медицинской одеждой. Никакого особого ухода медицинская одежда из смесовой ткани не требует. Достаточно соблюдения обычных правил.
• Сортируем. Перед стиркой отделяем одежду белого цвета от цветной. Если изделие пошито из комбинации белой и цветной ткани – стирка при температуре не выше 40 градусов.
• При наличии на одежде различных застежек (кнопок, молний, пуговиц), их следует предварительно расстегнуть. Также желательно вывернуть одежду наизнанку.
• Хлор и отбеливатели не используются. Они могут истончить ткань и цветную одежду.
• При наличии загрязнений, особенно органического происхождения (как часто бывает у врачей), предварительно необходимо произвести замачивание. Используется исключительно холодная вода с добавлением стирального средства.
• На заключительном этапе желательно использование кондиционера-ополаскивателя для белья. Он снимет статику, придаст свежесть и мягкость одежде.
Купить медицинскую одежду в Харькове
Примечание. Важно четко следовать рекомендациям, указанным на этикетке белья. Производить стирку униформы следует регулярно, дабы избежать появления застарелых пятен и запаха.
Сушить белье рекомендуется на открытом воздухе или в хорошо вентилируемом помещении. Глажка одежде из смесовых тканей не требуется. Это значительно экономит время и трудозатраты. Одежда после стирки выглядит безукоризненно и свежо.
Итак, мы рассмотрели преимущества применения смесовых тканей при пошиве медицинской одежды. Они гораздо практичней натуральных тканей. Уход за ними легок и не требует много времени. Медицинская одежда из такого материала служит долго, выглядит достойно, и носить ее комфортно.
Купити медичну одяг в один клік. Купити медичну одяг у Харкові. Купити медичну одяг з доставкою по Україні. Купити медичну одяг якісних виробників
- ЕКСПРЕС-ТЕСТ НА АНТИГЕН: ЩО ЦЕ ТАКЕ І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕНВже два роки як ми живемо з новою проблемою — пандемією COVID-19. Зараз і медики, і вчені вже схильні вважати, що вірус не збирається залишати нас у спокої навіть у перспективі 2-3 років. SARS-CoV-2 мутує, з'являються все нові і нові варіанти: «дельта», «дельта плюс», «омікрон», «лямбда».Повна версія статті
- Милицю під коліно iWALK 3.0 Hands Free - краща альтернатива традиційним милиць.iWALK 3.0 Hands Free – це інноваційний милицю під коліно, який на відміну від звичайних милиць дає вам свободу рук і пересування. Ви можете вільно ходити по сходах, гуляти, ходити за покупками, займатися домашніми справами і грати з дітьми.Повна версія статті