Як правильно прати і прасувати блузки і топи?

Як правильно прати і прасувати блузки і топи?
Жінка-медик – втілення доброти і милосердя. Її зовнішній вигляд вселяє у пацієнтів спокій і впевненість. Чимала роль у підтриманні позитивного іміджу належить одязі. Надовго зберегти медичну блузку або топ в новому стані вам допоможуть правила прання і прасування, про яких далі піде мова.
Купити медичну одяг в один клік
Стираємо правильно
Санітарно-епідеміологічні вимоги до порядку роботи медичних установ визначають норми прання медичної одягу. Вони забороняють самостійну прання в домашніх умовах – брудну спецодяг віддають для прання в сторонні спеціалізовані пральні для медичних організацій або ж в пральні, які входять в структуру лікувального закладу. Спецодяг працівників пологових і реанімаційних відділень, операційних блоків, перев'язувальних кабінетів стирається щодня або в міру забруднення, інший медперсонал віддає одяг у прання один раз в три дні (або в міру забруднення).
Якщо ви студент медичного вузу, або умови вашої роботи дозволяють самостійно прати медичний одяг, прислухайтеся до наших порад.
Сортуйте за кольором
Все частіше жінки вибирають спецодяг не класичного білого кольору, а різних кольорів, з малюнками і без них. Щоб топи і блузи після прання зберігали свій колір, їх потрібно розсортувати по відтінкам. Від кольору виробів буде залежати вибір температури води, прального порошку.
Купити медичну одяг з доставкою по Україні
Білі речі прати при температурі 40-60°C з використанням порошку з відбілюючим ефектом. Щоб освіжити білий колір, додатково використовувати відбілювачі без хлору: хлор погіршує структуру тканини, надає одязі жовтизну.
Цвітну спецодяг прати при температурі до 40°C – це допоможе надовго зберегти колір виробу. Окремо один від одного перуть одяг різних відтінків – одночасно в пральну машину завантажуйте тільки близькі за кольоровою гамою речі. Для прання вибирайте пральний засіб, що зберігає колір речей (на упаковці має бути напис «Color»).
Сортуйте за типом тканини
Поділ речей за типом тканини необхідно для того, щоб запобігти усадку речей після прання. Блузки з 100% бавовни при температурі понад 60°C можуть сідати, тобто зменшуватися в розмірах. Одяг з додаванням поліестеру може втратити форму у воді з температурою більше 40°C.
Купити медичну одяг якісних виробників
Також від типу тканини залежить вигляд відбілювачів, які можна застосовувати: бавовна «переносить» будь-які види відбілювання, структура поліестеру під впливом відбілюючих засобів руйнується. Тканини з додаванням віскози при необхідності відбілюють тільки кисневими відбілювачами.
Сортуйте за ступенем забруднення
Після поділу речей за кольором і типом тканини визначте ступінь забрудненості. Слабозагрязненные речі перуть відразу, одяг з сильними забрудненнями вимагає попереднього замочування. Для замочування використовують теплу воду і пральний порошок. До порошку можна додавати плямовивідник: вибирайте засіб для білих і кольорових тканин, дозволене до використання одночасно з порошком. Через 30 хвилин замочену річ перуть звичайним способом (руками або в пральній машині).
Купити медичну одяг якісних виробників
Зверніть увагу, що одяг, забруднений кров'ю пацієнтів, утилізують або піддають спецобработке (замочують у розчині дезінфектанту, перуть у гарячій воді зі спеціальним миючим засобом). Така прання доступна тільки в спеціалізованих пралень.
Сушимо правильно
Правильна сушка речей допомагає полегшити процес прасування зберегти форму одягу. Запам'ятайте прості правила сушіння:
Сушіть блузку і топ на повітрі в тіні – так речі не пересохнуть і збережуть свій колір, будуть пахнути свіжістю.
Купити медичну одяг в один клік
Вішайте одяг на плечі – тоді на ній не залишиться слідів від білизняний мотузки і прищіпок, які буде важко розгладити. Також це дозволяє зберегти форму бавовняних виробів.
Не сушіть речі на гарячих батареях – тканина при цьому пересушується, одяг втрачає форму.
Щоб швидше висушити одяг, скористайтеся такою порадою: на плоскій поверхні розстеліть біле бавовняне рушник (махровий або вафельний), розкладіть на ньому блузку або топ, і починайте скручувати рушник від краю, злегка стискаючи утворюється валик. Волога з речі перейде в рушник, вам залишиться тільки злегка підсушити свою спецодяг, і можна приступати до прасування.
Гладимо правильно
Прасування одягу – не менш відповідальний етап, від якого залежить зовнішній вигляд медпрацівника. Під час прасування звертайте увагу на такі моменти:
Температура праски. Перед початком прасування подивіться на ярлик одягу: на ньому вказана рекомендована температура, при якій потрібно прасувати річ. Встановіть терморегулятор праски на цю ж цифру. Щоб поліпшити якість розгладження тканини, використовуйте функцію «пар» на прасці.
Купити медичну одяг з доставкою по Україні
Поверхность для глажки. Лучше всего отутюжить вещь получается на гладильной доске – она имеет ровную поверхность с тонким слоем мягкого термостойкого материала. Зауженный закругленный край доски облегчает глажку одежды в области горловины. Рукава легко отутюжить на маленькой доске для рукавов, которая продается в комплекте с большой гладилкой или отдельно.
Подошва утюга. На ней не должно быть царапин, которые могут оставлять затяжки на тонкой ткани. Также следите, чтобы подошва была чистой, так как на белой спецодежде легко появляются следы от грязного утюга.
Логотипи на медичному одязі. Акуратно обходите вишиті і наклеєні логотипи, щоб вони не зіпсувалися від високої температури праски. Якщо нашивка вимагає прасування, прасуйте її з виворітного боку.
Купити медичну одяг в один клік. Купити медичну одяг у Харкові. Купити медичну одяг з доставкою по Україні. Купити медичну одяг якісних виробників
- ЕКСПРЕС-ТЕСТ НА АНТИГЕН: ЩО ЦЕ ТАКЕ І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕНВже два роки як ми живемо з новою проблемою — пандемією COVID-19. Зараз і медики, і вчені вже схильні вважати, що вірус не збирається залишати нас у спокої навіть у перспективі 2-3 років. SARS-CoV-2 мутує, з'являються все нові і нові варіанти: «дельта», «дельта плюс», «омікрон», «лямбда».Повна версія статті
- Милицю під коліно iWALK 3.0 Hands Free - краща альтернатива традиційним милиць.iWALK 3.0 Hands Free – це інноваційний милицю під коліно, який на відміну від звичайних милиць дає вам свободу рук і пересування. Ви можете вільно ходити по сходах, гуляти, ходити за покупками, займатися домашніми справами і грати з дітьми.Повна версія статті