Палиця на чотирьох опорах алюмінієва NOVA C5660-D
1 640 ₴
- В наявності
- Код: C5660-D
+380 (93) 562-83-80
Life
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
- +380 (67) 698-65-91Kyivstar
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Палиця на чотирьох опорах «Nova» підходить для інвалідів, людей похилого віку, у реабілітаційний період після операцій і травм, ефективна як додаткова опора під час ходьби. Це міцна та легка тростина з 4 симетричними опорами, має 10 рівнів регулювання висоти, обертову ручку з кнопкою фіксації під ліву або прану руку, регульована висота від 74 см до 89 см, висота опори 27х23 см. Надійна та зручна у використанні.
Країна-виробник — Тайвань.
| Виробник | Nova (Тайвань) |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Висота | 74 — 89 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри опор | 27 — 23 м |
Характеристики
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
|---|---|
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Основні атрибути | |
| Виробник | NOVA |
| Тип тростини | Тростина з опорою |
| Країна виробник | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴




