



Ортопедічна подушка Noble Ergolight Air
1 140 ₴
- В наявності
- Код: Ergolight Air
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
- +380 (67) 698-65-91Kyivstar
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
Особлива ергономічна форма подушки Ergolight Air чудово пристосована до точного контуру шиї та голови. Допомагає розслабленню м'язів шиї та плечей.
Дізайн у формі хвиль вирівнює шейовий відділ і забезпечує оптимальну циркуляцію крові. Терапевти радять тим, хто не лише прагне приємного відпочинку, але й потребує терапевтичного стану під час сну.
Подушка складається з інноваційного матеріалу з пам'яттю Sunfoam.
Розмір 32x49х11 см.
Для наволочки використовується стрейчевий трикотаж.
Тканина чехла не міняється, не дає усадку, еластична, щільна 300г/м2, м'яка і приємна на дотик.
Roll-over - це трикотажний чхол, який виконує функції піднаволочки. Матеріал міцної, високоеластичній, надзвичайно м’який. Добре тримає форму під час нагрівання. Не менітся. Не вражається міль. Вона легко обтягує виріб і полегшує одяг на подушку.
Упаковка подушки: картонна коробка.
Noble — це матраци і подушки елітного класу середньої ціни.
Унікальність цього продукту в інноваційній технології виробництва, яка виводить цей продукт у ряди BIO. Перші в Україні були створені з допомогою провідних фахівців ортопедів — травматологів України. Протестантські роботи були організовані у провідних ортопедичних центрах країни (ОХАДЕТ і МЕП). У нас є висновок Мініздрава про прямий пожиток для здоров'я кожного з елементів, які використовуються при виробництві NOBLE.
SunfoamTM — це торгова марка еластичного пеніопіуретана, яка поєднує різні типи пінополіуретану, але в обов'язковому порядку містять компоненти з натурального сиря (поліол).
Характерики
| Загальне | |
|---|---|
| Виробник | Noble |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутник |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Матеріал наперника/чехла | трикотаж, велюр |
| Наповнювач | меморіформ |
| Наволочня | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволоку | Стрейчеыий трикотаж |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | блискавка |
| Країна виробників | Україна |
| Розмір подушки | |
| Довжина подушки | 49.0 (см) |
| Ширина подушки | 32.0 (см) |
| Висота подушки | 11.0 (см) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noble |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | трикотаж |
| Наповнювач | Меморіформ |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Трикотаж |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 49 см |
| Ширина подушки | 32 см |
| Висота подушки | 11 см |
- Ціна: 1 140 ₴




