
Протипролежнева подушка низького профілю OSD-HCU17M
8 400 ₴
- В наявності
- Код: OSD-HCU17M
+380 (93) 562-83-80
Life
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
- +380 (67) 698-65-91Kyivstar
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Протипролежнева подушка низького профілю OSD-HCU17M
Характеристики
- Модель: OSD-HCU17M
- Ефективність проти пролежнів: 1 – 4 ступінь
- Тип тиску: постійний
- Функція статичного тиску: так
- Матеріал: неопрен
- Розмір подушки, Д х Ш, (см):OSD-HCU17M-38-41: 38 x 41;
- Висота комірців, (см): 7
- Вага, (кг): 2
- Максимальне навантаження, (кг): 160
- Гарантія, (міс.): 12
- Комплектація: подушка + чохол + насос + інструкція
- Виробництво: Китай
Особливості
- Використовується для профілактики і лікування пролежнів 1-4 ступеня.
- Рекомендована людям з повною або частковою чутливістю в області таза.
- Створює комфортні умови і формує анатомічно правильне положення.
- Технологія «Dry Flotation» – подушка імітує властивості води. Людина занурюється в подушку, мов у воду, тиск рівномірно розподіляється, дозволяє зняти навантаження, відновити кровотік, зменшити больові відчуття і прискорити процес одужання.
- Взаємопов'язані комірки заввишки 5 см забезпечують максимально ефективне занурення користувача, завдяки чому мінімізується тиск на проблемні ділянки.
- Міцний неопрен гарантує тривалий термін експлуатації.
- Подушка налаштовується індивідуально під користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 41 см |
| Ширина противопролежневой системи | 38 см |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴




