

Подушка ректальна квадратна з полістирольними кульками
545 ₴
- В наявності
- Код: 4820223420135
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
- +380 (67) 698-65-91Kyivstar
- +380 (50) 024-19-78Viber, Telegram
Подушка ректальна квадратна з полістирольними кульками
Подушка для профілактики та полегшення симптомів геморою, пролежнів. Полегшує больовий синдром після травм копчика, також необхідна в післяопераційний період.
Подушка являє собою квадрат з отвором посередині, який має розміри, відповідні розміру стільця. Дуже щільна тканина та міцний шов, що скріплює середину кола з його основою, унеможливлює можливість деформації подушки в боку, а наповнювач — полістирольні кульки дає рівномірно розподілити вагу тіла. Дія таких подушок полягає в тому, що точка опори і основна вага поміщаються на тазостегнові кістки, перешкоджаючи зіткненням запаленої зони з поверхнею стільця. Під час гострого періоду захворювання ця подушка стане незамінним засобом і допоможе уникнути таких неприємних явищ як: сильний біль у разі запалення, печіння, дискомфорту.
Рекомендуємо придбати подушку для профілактики геморою людям, робота яких вимагає тривалого перебування в положенні сидячи.
| Висота виробу | 8 см |
| Довжина виробу | 42 см |
| Ширина вироби | 42 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лежебока |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 545 ₴




